Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

TP-Link MC220L 1000Mbps optikai (UTP-SC) média konverter (MC220L)

8 390 Ft
+ 990 Ft szállítási díj
3 napon belül
irány a bolt »
informateka.hu
 

TP-LINK Optikai Media Konverter MC220L 1000(RÉZ)-1000FX(LC) (MC220L)

8 544 Ft
Részletek a boltban
irány a bolt »
bestoffice.hu
 

TP-LINK Optikai Media Konverter MC220L 1000(RÉZ)-1000FX(LC) (MC220L)

9 580 Ft
Ingyenes kiszállítás
Raktáron
irány a bolt »
cubeshop.hu

Hasonló tulajdonságokkal rendelkező további termékeink

További TP-LINK termékek: TP-LINK Média konverter

Termékleírás
Média konverter és modulSzabványok és protokolokIEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3xAlapfunkcióFull duplex folyamatvezérlés (IEEE 802.3x)Megnövelhető optikai hálózat 500 méterrel 50/125 μm optikai kábel használatávalCsatlakozók1 db gigabites SFP csatlakozó1 db 1000Mbps RJ-45 csatlakozó (Auto MDI/MDIX)Hullám hosszAz SFP modul használatától függőHálózati jeltovábbító 1000BASE-FXMultimódú/Single-módú SFP modulHálózati jeltovábbító 1000BASE-TUTP 5, 5e, 6 kategóriájú kábel (maxium 100m)EIA/TIA-568 100 STP (maximum 100m)LED lámpákPWR (táp), LINK (kapcsolat), RXMéret (Sz x Mé x Ma)94,5 x 73 x 27 mm (3.7 x 2.9 x 1.1 in. )TápellátásKülső tápellátásMax. energiaszükséglet3,95 WBiztonság és kibocsájtásFCC, CEKörnyezetMűködési hőmérséklet: 0C~40C (32F~104F)Tárolási hőmérséklet: -40C~70C (-40F~158F)Működési Páratartalom: 10%~90% változatlan halmazállapotTárolási Páratartalom: 5%~90% változatlan halmazállapotGyártó: TP-LINKPortok száma: 1xRJ45 (1000Mbps) 1xSFP modul helySebesség: 1000Mbps Így is ismerheti: MC 220 L, MC 220L, MC220 L
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.