TP-LINK MC110CS

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

További ajánlataink

Hasonló tulajdonságokkal rendelkező további termékeink

További TP-LINK termékek: TP-LINK Média konverter

Termékleírás
10/100 Mbps Single-módú média konverter. - Megfelel az IEEE 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX szabványnak- LFP (Link Fault Passthrough) és FEF (Far End Fault) minimalizája a veszteséget a gyors riasztással- Half Duplex/Full Duplex továbbítási mód FX portnál- Megnöveli a távolságot akár 20 kilóméterrel Működése A MC110CS egy olyan média konverter, ami átalakítja a 100BASE-FX optikát 100Base-T réz alapú továbbításra vagy fordítva. IEEE 802.3u 10/100Base-TX és 100Base-FX szabványok alapján a MC110CS használatát single-módú üvegszálas kábelek felhasználásával SC típusú csatlakozással tervezték. A MC110CS támogatja a hosszúhullámú (LX) lézer specifikációt teljes vezetékes továbbítási sebességgel. 1310nm értékkel továbbít és fogad adatokat. Egyéb jellemzője a modulnak, hogy önálló eszközként is használható, de 19 inches TP-LINK szekrénybe is szerelhető, Auto MDI/MDI-X és duplexes auto negotiation TX portnál, és előlapi állapotjelző LED-ek. Az MC110CS a megnagyobbított optikai hálózaton továbbít, ami single-módú optika esetén akár 20 km is lehet. Így is ismerheti: MC 110 CS, MC 110CS, MC110 CS
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^