LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete) (GVT-2001)

LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete) (GVT-2001)

23 051 Ft
Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Ajánlataink a termékre

 

LevelOne Média Konverter - GVT-2001 (10/100/1000BASE-T to 1000BASE-SX MMF SC Konverter, 550m, fekete) (GVT-2001)

23 051 Ft
3 napon belül
irány a bolt »
3bnetwork.hu
Termékleírás
GVT-2001 Média Konverter - Transfers data from 10/100Base-TX copper to fiber interfaces - 1000Base-SX Multi-mode fiber for the link up to 550m - 9K jumbo frames to increase data transfer rates - Built-in LFP (Link Fault Pass-through) (LLCF/LLR) Technology - IEEE 802.3x Flow Control protects against lost packets for reliable data transmission - Dip switches for customized configuration - Supports low-time lag transmission - Supports the transmission of extra-long packets up to 1.6KB - -10°C to 55°C operating temperature range
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.