Intellinet Network Solutions Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km 507349

Intellinet Network Solutions Intellinet Média konverter 10/100/1000Base-T (RJ45) / 1000Base-LX (SM SC) 20km 507349

25 370 Ft

Ajánlataink a termékre

Termékleírás
Gyártó: Intellinet Network Solutions; Termékosztály: Média konverter; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 1: GigabitEthernet 1000BaseLX - SC; Hálózati protokoll és a csatlakozó típusa 2: GigabitEthernet 1000BaseT - RJ45; Kábelezés típusa: Egymódusú optikai szál; Egymódusú optikai kábel; 9/125 (OS2); UTP - árnyékolatlan sodrott 4 érpáras kábel; Magasság: 26 mm; Szélesség: 70 mm; Hossz: 105 mm; További információk: Hullámhossz: 1310 nm; Teljesítmény: -8-tól -3 dBm - ig; Vevő érzékenysége:
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^