Megközelítés:
Javasolt útvonal:  
Termékleírás
D-Link Hálózati eszköz Converter Központi raktáron (megrendelés esetén aznapra)D-Link DMC-515SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter2 év D-Link gyártói garancia SzervizbenCikkszám: DMC-515SC/E10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, UTP to Singlemode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Half-/Full-Duplex, Distance up to 15km, Includes Power Supply for standalone use(10/100 to 100BaseFX (SC) Singlemode Media Converter, UTP to Singlemode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Half-/Full-Duplex, Distance up to 15km, Includes Power Supply for standalone use) Így is ismerheti: DMC 515 SC, DMC515SC, DMC 515SC, DMC-515 SC
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^