D-Link DMC-300SC

Megközelítés:
Javasolt útvonal:  

Külföldi áfával forgalmazó boltok ajánlatai

Termékleírás
D-Link Hálózati eszköz Converter Központi raktáron (megrendelés esetén aznapra)D-Link DMC-300SC 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter2 év D-Link gyártói garancia SzervizbenCikkszám: DMC-300SC/ED-Link 10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter(10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter, UTP to Multimode Fiber Media Converter, SC Fiber connector, Half-/Full-Duplex, Includes Power Supply for standalone use) Így is ismerheti: DMC 300 SC, DMC300SC, DMC 300SC, DMC-300 SC
Vélemények
Kérdezz felelek

Oldalainkon a partnereink által szolgáltatott információk és árak tájékoztató jellegűek, melyek esetlegesen tartalmazhatnak téves információkat. A képek csak tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban. A termékinformációk (kép, leírás vagy ár) előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak. Az esetleges hibákért, elírásokért az Árukereső nem felel.

^